Skype Beta

5.7.0.123

Facebook arkadaşlarınızla Skype kullanarak video aramaları yapın

5.0

1

514.8k

Bu uygulamayı oyla

Skype, Kazaa’nın yaratıcıları tarafından geliştirilen birebir teknolojisini kullanıp arkadaşlarınızla mükemmel bir telefon sohbetini teşvik edebilirken bir telefon istasyonunun sahip olduğu güvenilirliğe ve ses kalitesi ile aynı kaliteye sahiptir.

Skype kullanarak diğer Skype kullanıcılarına, sabit hatlara ve mobil cihazlara telefon etmek çok kolaydır. Bir uygulamayı kurmaya gerek yoktur ve bu uygulamaların yazarları bu uygulamanın normal bir telefon aramasından daha iyi kalite sunduğunu belirtmektedirler.

Bu beta programının ana yeniliği ise Facebook ile senkronize olabilmesidir. Bu size iletişim listenizdeki herkes ile görüntülü konuşma yapmanıza olanak sağlayacaktır. Tek yapmanız gereken isimlerin üzerine iki sefer tıklamak. Tabi ki, ayrıca Facebook’ta mesaj gönderebilir ve Skype’ın arayüzünde konuşmaya devam edebilirsiniz.

Doğal olarak, Skype Beta ücretsizdir ve sadece gerçek telefon numaralarına yapılan telefon görüşmeleri için para alır. Konforlu, kullanımı kolay, basit ve telefon etmek için size birçok büyük seçenek sunar.
Uptodown X